دانلود پایان نامه ارشد روش تدریس مبتنی بر هوش چند گانه

دانلود متن کامل پایان نامه رشته روانشناسی

عنوان کامل پایان نامه :مقایسه تأثیر آموزش مبتنی بر هوش‌های چندگانه و روش متداول بر یادگیری دانش‌آموزان

پیشنهادات کاربردی

1- آموزش نظریه گاردنر در درس فنون تدریس به دانشجویان دوره های تربیت معلم و آشنا کردن آنان با اصول و پایه های نظری هوش چندگانه و چگونگی استفاده از آن در تدریس انجام شود.

2-   دوره‌هاي آموزش ضمن خدمت و كارگاه‌هاي مختلف براي دبيران و مديران مدارس، به منظور آشنايي با الگوهاي تدريس بر اساس نظريه هوش‌هاي چندگانه برگزار گردد.

3- برای آشنایی کارشناسان برنامه ریزی درسی و مؤلفان کتابهای درسی با اصول و پایه های نظریه گاردنرو کاربرد این نظریه در تدوین برنامه ها و تألیف کتابهای درسی دوره های آموزشی تشکیل گردد.

4-با همکاری گروه‌های آموزشی ادارات آموزش و پرورش لزوم استفاده از روش های تدريس مبتني بر نظريه هوش‌هاي چندگانه در جشنواره الگوهای برتر تدریس در موضوعات مختلف هر يك از كتب درسي صورت گیرد.

5- تدوین راهنمای کتابهای درسی به گونه ای که معلمان را راهنمایی کند تا در عمل بتوانند آموزش مباحث متنوع درس را براساس روشها ی مبتنی بر هوش چندگانه طراحی و اجرا کنند.

6- معلمان تشویق شوند که در فرایند یاددهی یادگیری از طریق مشاهده رفتار دانش‌آموزان در موقعیتهای یادگیری و در اوقات فراغت و تفریح و مصاحبه با آنان، سطح توانایی دانش‌آموزان را در هر یک از انواع هوش چندگانه بسنجند.

سوالات یا اهداف پایان نامه :

  • تعیین میزان تأثیر آموزش با روش هوش‌های چند گانه و یادگیری دانش‌آموز
  • تعیین میزان تأثیر آموزش با روش هوش‌های چند گانه و نگرش دانش‌آموز

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

پایان نامه روانشناسی

لینک متن کامل پایان نامه رشته روانشناسی با عنوان : مقایسه تأثیر آموزش مبتنی بر هوش‌های چندگانه و روش متداول بر یادگیری دانش‌آموزان

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.